• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Z jakich powodów grywam u bukmacherów?
W sumie znam niezliczoną liczbę ludzi – przede wszystkim mężczyzn, którzy lubią zakłady bukmacherskie. Świetnie znam ową dziedzinę, bo sam grywam u bukmacherów od przynajmniej 10 lat. Chociaż oczywiście w czasie kariery niestety nie wygrałem wielu pieniędzy, to w sumie tak czy siak będę w dalszym ciągu grał u buków!
A to dlaczego? Cóż, fakty są takie, że tak naprawdę to moja sytuacja jest taka, iż lubię ten dreszczyk emocji – kiedy zdarza mi się obstawić zakłady bukmacherskie za dużą część pensji, nareszcie czuję, że żyję pełnią życia. Chcę w następnej części artykułu napisać nieco na temat poprawnego typowania meczów.
Myślę, że aktualnie fani bukmacherki mają dużo prostsze życie – w końcu bez żadnego kłopotu można trafić na te typy bukmacherskie, które być może nie są pewne, ale mogą jakoś ochronić nas przed popełnieniem błędu. Czyli jeżeli chciałbyś postawić na Inter Mediolan w spotkaniu z Manchesterem United, ale dowiadujesz się, iż znaczna grupa obstawiających optuje za drugą ekipą, bo choćby są lepiej przygotowani, po prostu masz okazję dokładnie przemyśleć własną grę. W dalszym ciągu będę grał u bukmacherów, Tobie także to radzę. No chyba, że nie masz 18 lat.

Więcej informacji na stronie: https://fotofilm.com.pl/

Categories: Sport

Comments are closed.